-   כל טיים  -

תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים

הצגת הודעה בפורום זירת השעונים
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: the watch

זאת שאלת השאלות   

מאת:  the watch    Jul 23, 2017  ||  10:49

ראשית אקדים ואומר שברכישה ברשת יש סיכון מסוים (שכנראה שכרו הוא המחיר )
אני תמיד אומר שרכישות ברשת כדאי לבצע על מותגים זולים מפני ששם אפשר גם להשיג מחירים טובים
בגלל שהיצרן לא ממש נוטה לשמור על מיתוג אזורי במוצר שלו, וגם אם נופלים זה פחות כואב.

רכישה ברשת טובה גם לשעונים נדירים, כאלה שלא ניתן להשיג בשוק המקומי

אם הולכים על רכישה ברשת יש לבדוק את אמינות המוכר , הן לפי דירוג שנותן לו האתר וגם חיפוש בגוגל עם השם שלו , לפעמים צצים כל מיני ביקורות ותלונות שתועדו .

אם המחיר נמוך מאוד - זה חשוד , מי שיגיד לך שאין סיכון והוא רכש עשרות פעמים , בטח לא ידוע שיש כאלה שנפלו
אף אחד לא אוהב ליפול בסטטיסטיקה או בתשלום מס כזה או אחר או בקבלת השעון ולגלות שהוא תקול או מולבש או משהו אחר שלא טוב

אני תמיד הייתי בודק את ההפרש בין קנייה ברשת לבין המחיר המקומי הטוב שאפשר להשיג ומחשב את
הסיכון ,
לגבי השאלה- אין לאף אחד תשובה מוחצת איך אפשר להימנע 100 % מסיכונים - אפשר רק למזער אותם

כל טיים - משווקים מורשים של שעוני יוקרה - ירמיהו 6 ת״א/אבן גבירול 51 ת״א טלפון 03-5461547
ברייטלינג, אומגה,אוריס,טאג-הויר,מונבלאן,ראדו,טודור,המילטון iwc,פנראיי,לונג׳ין,קרטייה- שעוני יוקרה יד 2, טיפולים לשעונים,תיקונים, החלפת סוללות, רצועות וצמידים לשעונים - טרייד אין למגוון מותגים

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
Crono24   nirnir
  Jul 22, 2017 | 11:07
• 
מדובר על מוכרים פרטיים   the watch
  Jul 22, 2017 | 11:35
• 
תודה רבה   nirnir
  Jul 22, 2017 | 11:55
•