-   כל טיים  -

תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים

הצגת הודעה בפורום זירת השעונים
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: the watch

היי , לגבי זה..   

מאת:  the watch    Sep 04, 2018  ||  08:53

ראשית העובדות, פדני כבר לא מתקנים שעוני ברייטלינג בעלי מנגנון מיצור עצמי בישראל - אלא שולחים לשווייץ
כל נסיעה כזאת לוקחות בין חודשיים לשלושה חודשים (תלוי בתקופת השנה והחגים) זאת עובדה , יש הרבה מירמור על זה , אבל שיקולים כאלה ואחרים גרמו ליבואן לנהוג ככה - זה המצב
לגבי התקלה - המנגנון מציין אנרגיה ל 70 שעות - אני מבין את הרצןן לקבל את מה שמובטח אבל 55 שעות זה לא משהו שהייתי מתחיל סאגה (אבל מבים בהחלט את אלה שכן) לגבי הבאזל , יש מצב שבמקום ללטש החליטו בשווייץ להחליף (דרך אגב ברייטלינג הפסיקו לייצר שעונים מבריקים מעתה הכל "מט,) יש מצב שמישהו טעה , אני מניח שהטעות היא בשווייץ והטירטור של פדני ושלך הוא בגלל חוסר הרצון שלהם לשלוח את השעון שוב (זה עולה להם לא מעט , דרך אגב) , פדני לא נגעו בשעון הם בסך הכל שלחו , החזירו וכו'' נכון שזה אחריות שלהם אבל מי שפישל הם דווקא השווייצרים במקרה הזה.

אני מבין , אין כמו מירמור שאתה קונה מותג איכותי ויקר וצריך לרוץ איתו לשרות -מיד פעם נופלים על שעון "לימון"
עיניין של פזל בחיים (דרך אגב אתה יכול להפקיד אותו בסניף ירושלים של פדני לשרות) ובטח לא להיות איתו מספר חודשים אם השעון חזר ואתה רואה חלקיק בתוך השעון , יש מצב שניתן לסדר את זה בארץ - לא צריך לגעת במנגנון , את הגבר הזה הם יכולים לעשות כאן - רק צריך לצאת "איתם ראש:" - מנהל המעבדה הותיק כבר לא עובד בפדני , נסה לבדוק האם ההנהלה החדשה שם אולי גמישה יותר לטפל .

כל טיים - משווקים מורשים של שעוני יוקרה - ירמיהו 6 ת״א/אבן גבירול 51 ת״א טלפון 03-5461547
ברייטלינג, אומגה,אוריס,טאג-הויר,מונבלאן,ראדו,טודור,המילטון iwc,פנראיי,לונג׳ין,קרטייה- שעוני יוקרה יד 2, טיפולים לשעונים,תיקונים, החלפת סוללות, רצועות וצמידים לשעונים - טרייד אין למגוון מותגים

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
ברייטלינג עם תקלה חוזרת   rrivkin
  Sep 03, 2018 | 17:11
• 
היי , לגבי זה..   the watch   > את/ה נמצא כאן
  Sep 04, 2018 | 08:53
• 
ברייטלינג עם תקלה חוזרת   rrivkin
  Sep 04, 2018 | 09:58
•