בקאהם לברייטלינג


     

 


 
 

שעוני לנגה בישראל
www.padani.co.il דף הבית  >>  מבזקי דגמי שעונים
מבזקי דגמי שעונים
 
שעון של נלנגה 2014 - A. Lange & Söhne Langematik Perpetual
( 28/09/2014,  יום ראשון)
חברת שעוני היוקרה לנגה מציגה דגם חדש A. Lange & Söhne Langematik Perpetual שילוב חדש של זהב לבן עם חוגה שחורה. דגם ה Langematik היה השעון הראשון עם מנגנון מכני אוטומטי שמשלב לוח שנה נצחי עם תאריכון גדול מציג יום בשבוע , חודש ותומך בשנה מעוברת ,נדרש רק תיקון של יום אחר בכל 100 שנים. גם תצוגת הירח מדויקת מאוד ודורשת תיקון של יום אחד כל 122.6 שנים (בהנחה שהשעון פועל ללא הפרעה). גוף השעון עשוי זהב לבן 18K בקוטר 38.5 מ"מ ועובי 10.2 מ"מ,ספיר קריסטל כפולה ועמידות ל 30 מטר. המנגנון גרמני , מכני אוטומטי ביצור עצמי של לנגה (Lange in-house ) דגם caliber L922.1 SAX-0-MAT מכיל 43 אבנים, פועם בתדר 21,600 פעימות בשעה ומציג אנרגיה ל 46 שעות ללא מתיחה. השעון מורכב ומעוצב בעבודת יד אמן,מותאם לחמש עמדות דיוק,חלקים עשויים מכסף גרמני ורוטור מזהב 21K. חלקים מהמנגנון עשויים פלטינה. השעון מציג: שעות, דקות, שניות,תכונה של איפוס לאפס (ZERO-RESET function) לוח שנה נצחי,יום בשבוע, חודש, מצבי ירח,שנה מעוברת,מחווה יום\לילה. לחיצי כיוון נוחים. חוגת השעון שחורה עשויה כסף מוצק מחוגים מזהב מצופים חומר זרחני . הרצועה היא קרוקו שחורה תפורה ביד אמן וסגר עשוי זהב מלא לבן 18K.
http://www.thewatch.co.il/a-lange-sohne-langematik-perpetual.html

שעון מכני של אוריינט - Orient Star Open Heart Tonneau
( 28/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים אוריינט מציגים דגם חדש Orient Star Open Heart Tonneau גוף השעון עשוי פלדת אח חלד עם או בלי ציפוי PVD זהב בגודל 47מ"מ על 37 מ"מ ועובי 9.7 מ"מ. בחזית השעון ספיר קירסטל עם ציפוי נגד השתקפות , גב השעון חשוף עם ספיר מינרל ועמידות ל 50 מטר. המנגנון הוא יפני אוטומטי דגם caliber 40R54 ביצור עצמי של אוריינט ( Orient in-house) מכיל 22 אבנים, פועם בתדר 21,600 פעימות לשעה ואנרגיה ל 40 שעות. השעון מציג מד אנרגיה (power reserve). השעון מגיע במגוון צבעי חוגה,ספרות רומיות רצועת עור וסגר פלדה תואם לגוף השעון.
http://www.thewatch.co.il/orient-star-open-heart-tonneau.html

אומגה טורבילון - Omega De Ville Central Tourbillon Chronometer
( 28/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים אומגה מציגה שעון טורבילון במהדורה מיוחדת ומוגבלת Omega De Ville Central Tourbillon Chronometer השעון עשוי זהב מלא 18K בקוטר 38.7 מ"מ,ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 30 מטר. הטבעת ההיקפית משובצת ב 24 יהלומים בצורת טרפז בצידי גוף השעון מוטבע סימון המהדורה המוגבלת. המנגנון מכני אוטומטי ביצור עצמי של אומגה דגם Co-Axial caliber 2635 עם טורבילון עשוי טיטניום ,מציג אנרגיה ל 45 שעות,בגימור מעולה בעבודת יד ,הרוטור מצופה פלטינה המנגנון מוסמך COSC וראשי התיבות של השען מוטבעים על הטוריבלון. חוגת השעון שמקיפה את הטרובילון עשויה זהב מלא 18K ,המחוגים בספיר קריסטל. השעון מגיע ברצועת קרוקו איכותית,בתוך תיבה שמששמת WINDER מתיחה לשעון.
http://www.thewatch.co.il/omega-de-ville-central-tourbillon-chronometer.html

שעוני IWC במירוצי פורמולה 1 - IWC Ingenieur Chronograph Lewis Hamilton and Nico Rosberg
( 23/09/2014,  יום שלישי)
חברת השעונים IWC מנפיקה שתי מהדורות שעונים מיוחדות IWC Ingenieur Chronograph Lewis Hamilton and Nico Rosberg שתי מהדורות מיוחדת של 250 יחידות כל אחת. שני שגרירים של המותג נהגי מירוץ הפורמולה 1 בצוות AMG של מרצדס. השעונים בקוטר 45 מ"מ ועובי 15.5 מ"מ, עשוים טיטניום,ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 120 מטר. המנגנון , כרונוגרף ביצור עצמי של IWC דגם caliber 89361 עם 38 אבנים ,פועם בתדר 28,800 פעימות לשעה עם אנרגיה ל 68 שעות. המנגנון עם הפטנט double-pawl winding system וכרונוגרף עם תכונת flyback חוגת השעון עשויה קרבון שחור והצמיד עשוי טיטניום .
http://www.thewatch.co.il/iwc-ingenieur-chronograph-lewis-hamilton-and-nico-rosberg.html

אומגה גולדפינגר בסדרת ג'ימס בונד- Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger
( 23/09/2014,  יום שלישי)
חברת השעונים אומגה מציגה שעון יחיד , מהדורה לציון 50 שנה לסרט גולדפינגר בסדרת ג'ימס בונד Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger חברת אומגה נותנת החסות הרשמית לסדרה החל משנת 1995 בסרט גולדן אי. השעון עשוי זהב צהוב מלא 18K בהשראת גימר הסרט יוריק גולדפינגר בקוטר 38.5 מ"מ מחוגים מזהב עם חומר זרחני SuperLuminova ולוגו 007 על המחוג. המנגנון מכני אוטומטי ביצור עצמי של אומגה דגם Co-Axial caliber 8501 עם רוטור עשוי זהב מלא ועמידות לשדות מגנטיים של 15,000 גאוס. בגב השעון מוטבע סימון מהדורה מיוחדת והשעון מגיע בקופסה מהודרת בהשראת בניין ה Fort Knox.
http://www.thewatch.co.il/omega-seamaster-aqua-terra-goldfinger.html

שעון אורינט לסוברו - Orient Watch SpeedTech Subaru BRZ GT300
( 14/09/2014,  יום ראשון)
ברת השעונים היפנית אוריינט מנפיקה מהדורה מיוחדת ומוגבלת Orient Watch SpeedTech Subaru BRZ GT300 סדרה של 1000 שעונים למירוצי ה GT של קבוצת סוברו סדרת השעונים SpeedTech watch collection השעון בקוטר 46 מ"מ ועובי 10.6 מ"מ ,ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 100 מטר. המנגנון הוא קוורץ יפני ביצור עצמי של סייקו Seiko in-house דגם caliber KFE00 כרונוגרף מודד 40 דקות ודיוק של מאית (1/100) השניה. חוגת השעון כחולה עשויה פיברגלאס ( fiberglass) לוגו הסוברו Subaru BRZ GT300 מוטבע באזור השעה "3" השעון מגיע בצמדי פלדה בשילוב סיבי פחמן בעיצוב משושה בדומה לגריל של הסוברו.
http://www.thewatch.co.il/orient-watch-speedtech-subaru-brz-gt300.html

פרדריק קונסטאנט 2014 - Frederique Constant Classic Slimline Automatic
( 14/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים פרדריק קונסטאנט מציגה שני דגמים חדשים Frederique Constant Classic Slimline Automatic השעונים עשויים פלדת אל חלד עם או בלי ציפוי זהב בקוטר 39 מ"מ עובי 7.7 מ"מ ,ספיר קריסטל בחזית,גב השעון הוא מינרל ועמיד ל 30 מטר. המנגנון מכני אוטומטי דגם caliber FC-306 עם 25 אבנים,פועם 28,800 פעימות לשעה ואנרגיה ל 42 שעות. חוגת השעון כסופה עם עיטורי קשקשים במרכז וספרות רומיות בצבע שחור. השעון מגיע עם רצועת עור שחורה או חומה בעיצוב קרוקו ואבזם פלדה.
http://www.thewatch.co.il/frederique-constant-classic-slimline-automatic.html

יוליס נרדין מונקו Ulysse Nardin Marine Diver Monaco
( 14/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים יוליס נרדין מנפיקה מהדורת שעונים מיוחדת ומוגבלת Ulysse Nardin Marine Diver Monaco החברה שנותנת חסות עיקרית למירוצי היכטות של מונקו ,מציגה סדרה של 100 שעונים עשויים פלדת אל חלד בקוטר 44 מ"מ , ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 300 מטר. המנגנון מכני אוטומטי דגם caliber UN26 עם 28 אבני רובי,פועם בתדר 28,800 פעימות לשעה ואנרגיה ל 42 שעות. חוגת השעון כחולה עם מוטיב של "סירה" כיתוב "Monaco 2014" מחוגים מודגשים באדום ופסים לבנים. השעון מגיע עם רצועת גומי וסגר עשוי טיטניום.
http://www.thewatch.co.il/ulysse-nardin-marine-diver-monaco.html

שעון טייסים חדש של ברייטלינג קוקפיט Breitling Cockpit B50
( 14/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים ברייטלינג משיקה דגם חדש , כרונוגרף רב תכליתי Breitling Cockpit B50 השעון הוא כרונוגרף אלקטרוני , מנגנון קוורץ ביצור עצמי (in-house) של ברייטלינג , פיתוח בלעדי מגיע עם סוללה נטענת ותצוגה דיגיטלית ייעודית. גוף השעון עשוי טיטניום או טיטניום שחור (black carbon-coated titanium) בקורט 46 מ"מ, ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 100 מטר. הטבעת ההיקפית BEZEL היא דו כיוונית ומציגה סקאלה של מצפן. המנגנון דגם caliber B50 thermo-compensated SuperQuartz מתאים עצמו לטמפרטורה של הסביבה מדוייק פי 10 מקוורץ רגיל ,מוסמך לתקן ה COSC ומוגדר chronometer-certified. תכונות המנגון :כרונוגרף עם פיצול זמן מדידה ו flyback ,תצוגת אזור זמן נוסף,לוח שנה נצחי,שני שעונים מעוררים עם התראה או רטט ,טיימר ספירה לאחור עם או בלי ALARM . כמו כן השעון מצויד ב טכומטר אלקטרוני ( electronic tachometer) מערכת countdown/countup system ספירה אחורה\קדימה מותאמת aviation-style "chrono flight" לעולם התעופה לקביעת זמן הגעה ליעד מותאם לשעון UTC כבסיס. התפעול של השעון קל מאוד ומתבצע ע"י סיבוב הכתר והפעלת ע"י שני לחיצי כרונו בצידי גוף השעון. הצגים של השעון מציגים הנחיות למשתמש. השעון מצויד במצבים ייעודיים מצב "טייס" או מצב "ספורט" (פחות פונקציות לדפדוף) וגן מצב מיוחד של תצוגה הזזת המחוגים באופן זמני לצפייה ברורה בצגים. צגי השעון הם LCD מצוידים במערכת תאורה אחורית NVG , ניתן להפעיל תאורה דרך הכתר או ע"י פונקציית הטיית השעון מזווית של מעל 35° . הצגים תומכים בכל אותיות ה ABC באנגלית , המסך העליון מציג 7 ספרות והתחתון 14 ספרות. השעון משתמש במערכת אנרגיה חכמה ויעילה, הסוללה נטענת דרך רשת החשמל או דרך USB , הסוללה היא פיתוח בלעדי של ברייטלינג והיא משתמשת במצבי פריקה וטעינה חכמים לפי מצב השעון כולל מצב של חיסכון באנרגיה וכל זה בצורה אוטומטית. השעון מגיע עם צמיד Professional III עשוי טיטניום או רצועת גומי מסוג ה Diver Pro עם סגר טיטניום.
http://www.thewatch.co.il/breitling-cockpit-b50.html

שעון ברייטלינג - Breitling Transocean 38
( 07/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים ברייטלינג מנפיקה דגם חדש בסדרת הטראנסאושן Breitling Transocean 38 השעון עשוי פלדת אל חלד (stainless steel) בקוטר 38 מ"מ ,ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 100 מטר. המנגנון של ברייטלינג דגם caliber 16 מכיל 30 אבני רובי, פועם בתדר 28,800 פעימות לשעה ואנרגיה ל 42 שעות. המנגנון מוסמך לתקן ה COSC ומוכרז certified as a chronometer . חלונית תאריך כפולה. השעון מגיע במגוון חוגות, שחור,כסוף או אם הפנינה (עם או בלי יהלומים) , סמל המותג עשוי זהב. הרצועה היא עור ,קרוקו או Ocean Classic \Air Racer המותאמים לדגם.
http://www.thewatch.co.il/breitling-transocean-38.html

שעון יוקרה בלאנפיין - Blancpain Villeret Chronographe Pulsomètre
( 07/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים בלאנפיין מציגה דגם יוקרתי חדש Blancpain Villeret Chronographe Pulsomètre גוף השעון עשוי זהב מלא 18Kבקוטר 43.6 מ"מ , ספיר קריסטל כפולה, גב חשוף. המנגנון מכני אוטומטי ביצור עצמי ( Blancpain in-house) דגם caliber F385 , מכיל 37 אבנים, פועם בתדר גבוה 36,000 פעימות. מדובר על מנגנון חדש של בלנאנפיין בנוי מ 322 חלקים עם balance spring עשוי סיליקון, ישלו מצמד אנכי וגלגל טורי לכרונוגרף שהוא גם flyback . רוטור השעון עשוי זהב ומעוטר. חוגת השעון עשויה אמייל (Grand Feu enamel) , ספרות רומיות ומחוגי זהב. הרצועה היא עור תנין בעבודת יד וסגר זהב מלא.
http://www.thewatch.co.il/blancpain-villeret-chronographe-pulsometre.html

שעון של ריימונד וויל מצבי ירח - Raymond Weil Maestro Phase de Lune 44mm
( 07/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים ריימנד וויל מציגה דגם חדש Raymond Weil Maestro Phase de Lune 44mm גוף השעון עשוי פלדת אל חלד stainless steel בקוטר 44 מ"מ ועובי 11.1 מ"מ,ספיר קריסטל עם ציפוי נגד השתקפות ,גב חשוף ועמידות ל 50 מטר. המנגנון מכני אוטומטי של ריימונד וייל דגם caliber 4540 (מבוסס על Sellita) עם 26 אבני רובי,פועם בתדר של 28,800 פעימות לשעה ואנרגיה ל 38 שעות. המנגנון מציג, מצבי ירח,חודש יום בשבוע ותאריך, כיוון לוח השנה ע"י לחיצים בצידי גוף השעון חוגת השעון כסופה , עיטורים בסגנון Clou de Paris , מחוגים כחולים וספרות רומיות. הרצועה היא עור עגל בסגנון קרוקו וסגר תואם לגוף השעון.
http://www.thewatch.co.il/raymond-weil-maestro-phase-de-lune-44mm.html

שעון רטרו של סייקו 2014 - Seiko SNKM97 Retro Automatic
( 07/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים סייקו מנפיקה מהדורה רטרו Seiko SNKM97 Retro Automatic גוף השעון עשוי פלדת אל חלד stainless steel גם או בלי ציפוי זהב \שחור PVD בקוטר 43.5 מ"מ ועובי 11.5 מ"מ Hardlex קריסטל ועמידות ל 50 מטר. המנגנון מכני אוטומטי של סייקו ביצור עצמי (Seiko in-house) דגם caliber 7S26 מכיל 21 אבנים,פועם בתדר של 21,600 פעימות לשעה ואנרגיה ל 40 שעות. השעון מגיע בצבעי חוגה שונים ובצמיד פלדה א רצועת עור תואמים לגוף השעון.
http://http://www.thewatch.co.il/seiko-snkm97-retro-automatic.html

שעון מוריס לקרואה לברצלונה - Maurice Lacroix Pontos S Chronograph for FC
( 07/09/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים מוריס לקרואה מנפיקה מהדורה מיוחדת לקבוצת הכדורגל של ברצלונה Maurice Lacroix Pontos S Chronograph for FC Barcelona המהדורה כולל שתי סדרות של שעונים , זמינות בסוף חודש אוקטובר 2014 ברחבי העולם. גוף השעון עשוי פלדת אל חלד (stainless steel) בקוטר 43 מ"מ ,ספיר קריסטלעם ציפוי נגד השתקפות ועמידות ל 200 מטר. המנגנון של ML דגם caliber 112 מבוסס על ETA Valjoux 7750 עם 25 אבנים, פועם 28,800 פעימות לשעה ואוגר אנרגיה ל 46 שעות. המנגנון הוא כרונוגרף. על חוגת השעון מטבע סמל הקבוצה וניתן להשיג עם רצועת נטו בצבעי המועדון או צמיד פלדה.
http://www.thewatch.co.il/maurice-lacroix-pontos-s-chronograph-for-fc-barcelona.html

רויאל הוק טורבילון אודמר פיגה 2014- Audemars Piguet Royal Oak Offshore Tourbillon
( 04/09/2014,  יום חמישי)
חברת השעונים אודמר פיגה מציגה גרסת טורבילון לדגם האייקוני שלה הרויאל אוק Audemars Piguet Royal Oak Offshore Tourbillon השעון במהדורה מוגבלת של 50 יחידות בכל העולם,דור שני לסדרה , הדגם הראשון של ה RO טורבילון הושק ב 2010. הדגם החדש עשוי קרבון (forged carbon) בקוטר 44 מ"מ ועובי 14 מ"מ ,ספיר קריסטל , גב חשוף . ה BEZEL של השעון קרמי , וכתר השעון ולחיציו מוגנים במבנה טיטניום. המנגנון מכני אוטומטי ביצור in-house עצמי של AP דגם caliber 2897 , טורבילון עם כרונו column-wheel . בממגנון מותקנים 34 אבני רובי,פועם בתדר 21,600 פעימות לשעה ומחזיק אנרגיה ל 65 שעות ללא מתיחה. במנגנון יש גלגל איזון משתנה וגשר טורבילון שחור עשוי טיטניום. חוגת השעון שחורה,סימוני השעות עשוים זהב והטבעת הפנימית עשויה ספיר. הרצועה מגומי עם סגר טיטניום
http://www.thewatch.co.il/audemars-piguet-royal-oak-offshore-tourbillon.html

שעון מייקל קורס 2014 - Michael Kors Hangar Chronograph
( 04/09/2014,  יום חמישי)
מותג השעונים של מייקל קורס מציג דגם חדש לשנת 2014 Michael Kors Hangar Chronograph גוף השעון עשוי פלדת אל חלד עם או בלי ציפוי שחור בקוטר 45 מ"מ ועובי 10 מ"מ . ה BEZEL של השעון שחור הקריסטל הוא מינרל , השעון עמיד ל 50 מטר. המנגנון הוא כרונוגרף קוורץ יפני. הדגם מגיע במגוון צבעי חוגה לבחירה.
http://www.thewatch.co.il/Michael-Kors-Hangar-Chronograph.html

ברייטלינג קולט 2014 Breitling Colt Collection
( 25/08/2014,  יום שני)
חברת השעונים ברייטלינג מציגה את סדרת הקולט המשודרגת לשנת הדגם 2014 Breitling Colt Collection הסדרה עברה שינוי עיצובי, נאמן למקור שלה , הסדרה הונפקה לראשונה בשנות ה 80 ויעודה היה שעוני צבא. ברייטלינג שמה דגש על עיצוב מסיבי,עמידות גבוהה וויזואליות מירבית. הסדרה החדשה כוללת ארבע דגמים שונים , קוורץ אוטומטי ,כרונוגרף נשים בקטרים מעודכנים. COLT CHRONOGRAPH: השעון בקוטר 44 מ"מ עשוי פלדת אל חלד ,ספיר קריסטל ועמידות ל 200 מטר המנגנון סופר קוורץ (thermocompensated SuperQuartz) קליבר 73 של ברייטלינג, עם שינוי מהיר לאזור זמן שני ,כרונוגרף עם דיוק של עשירית השניה פיצו זמן מדידה (split-second) ועמידה בתקן ה COSC והגדרה של certified as a chronometer. COLT AUTOMATIC: השעון בקוטר 44 מ"מ עשוי פלדת אל חלד ,ספיר קריסטל ועמידות ל 200 מטר המנגנון קליבר 17 של ברייטלינג, מכני אוטומטי ,מכיל 25 אבנים,פועם 28,800 פעימות לשעה ואוגר אנרגיה ל 42 שעות והמנגנון מוסמך COSC ומוגדר certified as a chronometer. COLT QUARTZ: השעון בקוטר 44 מ"מ עשוי פלדת אל חלד ,ספיר קריסטל ועמידות ל 200 מטר המנגנון קליבר 74 של ברייטלינג, סופר קוורץ (thermocompensated SuperQuartz) מתאים עצמו לטמפרטורה שבה הוא פועל ומשיג דיוק של 5 שניות לשנה. והמנגנון מוסמך COSC ומוגדר certified as a chronometer. השעון מציג שעה ותאריך ומצב התראה על סוללה חלשה EOL COLT LADY: השעון בקוטר 33 מ"מ לנשים עשוי פלדת אל חלד ,ספיר קריסטל ועמידות ל 200 מטר המנגנון קליבר 77 של ברייטלינג, סופר קוורץ (thermocompensated SuperQuartz) מתאים עצמו לטמפרטורה שבה הוא פועל ומשיג דיוק של 5 שניות לשנה. והמנגנון מוסמך COSC ומוגדר certified as a chronometer. השעון מציג שעה ותאריך ומצב התראה על סוללה חלשה EOL
http://www.thewatch.co.il/breitling-colt-2014.html

רולקס דיפסי 2014- Rolex Deepsea D-Blue Dial, Ref. 116660
( 05/08/2014,  יום שלישי)
חברת השעונים רולקס מציגה גרסת נוספת לדגם הדיפסי שלה Rolex Deepsea D-Blue השעון בקוטר 44 מ"מ , בנוי במארז ה Oyster המפורסם של רולקס, עשוי פלדת אל חלד מסוג 904L , גב השעון עשוי טיוניום G5. השעון מצויד במערכת Ringlock הרשומה כפטנט של רולקס כדי לשפר את עמידות השעון ל 3900 מטר\12,800 פיט. חוגת השעון משלבת שני צבעים כחול מבריק בחלק העליון עד שחור לכיוון החלק התחתון. השעון מוצג כמהדורה מיוחדת לפרויקט של ג'ימס קמרון הבמאי והצלילה למעמקי הים בצוללת היעודית שלו. סימוני האינדקסים על החוגה מצופים חומר זרחני והיצרן מבטיח 8 שעות של ויזואליות טובה בחושך. הטבעת ההיקפית (BEZEL) נעה בכיוון אחד,מסומנת בסקאלה של 60 דקות ועשויה חומר קרמי. הספרות שעל הטבעת מצופות פלטינה , הכתר בהברגה עם אבטחה משולשת לאטימה ,ספיר קריסטל בעובי של 5 מ"מ. המנגנון, ביצור עצמי של רולקס דגם Calibre 3135 מוסמך לתקן ה COSC , הצמיד מסוג Oyster bracelet עשוי פלדת אל חלד (904L) עם סגר יעודי ותפס בטיחות (למניעת פתיחה לא רצונית) ופטנט Glidelock לכיוון מהיר ונוח לפרק היד .
http://www.thewatch.co.il/rolex-deepsea-2014-d-blue-dial-ref-116660.html

שעוני 88 Rue du Rhone Celebrates
( 03/08/2014,  יום ראשון)
חברת הבת של ריימונד וייל חוגגת שנתיים בסדרת שעונים חדשה 88 Rue du Rhone Celebrates Second Anniversary הקולקצייה החדשה Double 8 Origin מכילה יותר מ 100 סוגי שעונים לגברים ונשים במידות 29 מ"מ ועד 45 מ"מ. העיצוב של פייר ברנהיים (Pierre Bernheim) פונה בעיקר לדור הצעיר.
http://www.thewatch.co.il/88-rue-du-rhone-celebrates-second-anniversary.html

שעון TW מהדורה מיוחדת - TW Steel Canteen Mitchell Niemeyer Special Edition
( 03/08/2014,  יום ראשון)
חברת השעונים TW מציגה שעון במהדורת קונספט מיוחדת TW Steel Canteen Mitchell Niemeyer Special Edition מהדורה לשגריר של המותג מיטשל נימאייר DJ הולנדי בסגנון "House" and "Electro" גוף השעון עשוי פלדה בציפוי PVD טיטניום שחור , בקוטר 45 מ"מ,ספיר מינרל ועמידות ל 100 מטר. המנגנון קוורץ יפני של מיוטה ( quartz Miyota) דגם caliber 6S20. חוגת השעון בעיצוב קעקוע של כוכבים בולטים בהשראת מיטשל. השעון מגעי בצמיד פלדה עם ציפוי PVD טיטניום.
http://www.thewatch.co.il/tw-steel-canteen-mitchell-niemeyer-special-edition.html

מספר עמודים: 42
הקודם    1  2  3 4 5    הבא   
 Aude Lemordant For Breilting

BREITLING
NAVITIMER 01שעוני בולגרי בישראל
www.padani.co.il 

שעוני פיאז'ה בישראל
www.padani.co.il 
 

לוח יד 2 
שעונים משומשים ומחודשים
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


התחברות לחברים
הרשם לקבלת ניוזלטר 
עדכונים מעולם השעונים


חיפוש באתר לפי מילת מפתח
הקלד את המילה בעברית או אנגלית

 
    שאלות למומחה השעונים

  
דיונים בכל  מותגי השעונים 

עכשיו בפורום שלנו...


     שעוני ברייטלינג מושמשים 
    לוח יד 2 ברייטלינג
  
 שעוני פאנריי בישראל