-   כל טיים  -

תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים

הצגת הודעה בפורום זירת השעונים
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: the watch

זה שאתה חושב שנראה טוב יותר על היד   

מאת:  groucho    Oct 06, 2017  ||  08:57

שני השעונים הנם entry level בעלות מאוד דומה, אולם שונים באופי.

ה SKX הנו "סוס עבודה". שעון צלילה אמיתי שלא אמור להיראות מעודן. מנגנון ותיק מאוד, אמין מאוד, שצפוי להחזיק שנים רבות ללא טיפול. זכוכית Hardlex שאמורה להיות עמידה יותר לשריטות מזכוכית מינרלית רגילה. רישוי ISO לצלילת מיכלים. יתרון נוסף הנו המגוון הגדול באיביי ובאתרים אחרים של חלקים לשינויים ומודיפיקציות בעלות לא גבוהה במיוחד (לוח, בזל, מחוגים, זכוכית ספיר,...). חסרונות המנגנון: ללא Hacking כפי שציינת, וכן לא ניתן לטעון את השעון באמצעות הכתר אלא רק ע"י תנועת השעון.

Mako II הנו שעון מעודן יותר, שיש שמתייחסים אליו כ "Desk Diver". בעיני מדובר בשעון ורסטילי יותר, שניתן לענוד ביותר מקרים (ייראה טוב גם עם חליפה). מבנה סטנדרטי/אלגנטי יותר עם כתר בשעה 3. לוח "יוקרתי" יותר הכולל אפקט sunburst, לוגו החברה, ספרות וסימני שעה applied (בניגוד לצבועים בלבד), מסגור בצבע מתכתי יפה סביב חלונות ה day-date. לוגו על הכתר. מנגנון חדיש הכולל טעינה באמצעות הכתר, hacking, דיוק גבוה יותר גם רשמית וכפי שהבנתי גם בפועל (לי יש אוריינט Ray II ב 7+ שניות ליום). חסרונות ביחס ל SKX: זכוכית מינרלית רגילה, מנגנון שאמינותו עדיין לא ידועה, לא מיועד רשמית לצלילת מיכלים (רק לצלילה חופשית).

לי יש Ray II כחול, ומנסיוני (לטוב ולרע) הוא הרבה יותר Desk מאשר Diver... המראה האלגנטי שלו מתאים, כפי שציינתי, ליותר הזדמנויות, אולם חסרה לי תחושת החספוס שבאה עם שעוני הצלילה של סייקו. אגב בשעונים השחורים של אוריינט אפקט ה sunburst מודגש פחות מבכחולים. קיימות ביוטיוב מספר לא קטן של השוואות בין ה SKX לבין שעוני אוריינט (Mako ו Ray). ממליץ לצפות.

ד"א אם, כפי שציינת, ה SKX 13 מתאים לך יותר מבחינת הגודל, ייתכן שה Mako יהיה גדול מדי עליך בכל מקרה. ממליץ לקפוץ לחנויות, לענוד על היד ולהשוות.

בהצלחה,
דני

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
Skx נגד mako ii   hagai
  Oct 05, 2017 | 16:17
• 
זה שאתה חושב שנראה טוב יותר על היד   groucho   > את/ה נמצא כאן
  Oct 06, 2017 | 08:57
• 
Skx   hagai