-   כל טיים  -

תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים

הצגת הודעה בפורום זירת השעונים
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: the watch

אל תחסכו בשאלות ואל תתפתו לסיפורים   

מאת:  idan_c    Jul 15, 2012  ||  23:01

האזהרה הזו הרבה יותר מחשובה! יש גם אנשים סופר חוצפנים, ואני אספר לכם מקרה שקרה לי..
ראיתי מודעה סופר הזויה בלוח, שעון AP גרסא מיוחדת של 2000 יחידות המיוצרות בעולם במחיר של כ30 אלף שקל, בירור מהיר שעשיתי באינטרנט הביא אותי למציאת דגם השעון שמחירו כ140 אלף שקלים.. אמרתי משהו כאן מוזר מאוד כי המחיר מאוד מפתה אבל מצד שני רפליקות מוכרים ב500-1000 ויש כאלה שנסחפים ומוכרים ב3000 שקלים ולכן החלטתי לעשות בירור (השיחות היום ללא הגבלה ב99 שקלים ;) ) ..
אני מרים צלצול למוכר ומתפלא בכלל שהשעון עדיין אקטואלי אז לדבריו ממש 5 דקות לפני הוא פרסם אותו, (ואני בדרכי לרכב לפגוש את המוכר..), מדברים ואני שואל שאלות הוא מבחינתו יש הכל, קופסא ניירת אישורים, כרטיס מגנטי וכל מה שמתבקש, הכל אבל הוא מתחמק מלהגיד לי שהשעון מקורי...
אמרתי לו שמע אני בדרך אלייך בוא נפגש בחנות "XXXX" אני רוצה שיעשו בדיקה לשעון ואז התחילו התירוצים, שמע פה, שמע שם.. הבנתי שמשהו מריח לא טוב אז שאלתי אותו מה העניין השעון לא מקורי?
תראה השעון המקורי עולה 200 אלף שקל יש רק 2000 כאלה בעולם השעון שלי זה חיקוי שאי אפשר לדעת שהוא חיקוי וגם את החיקוי ייצרו ב2000 יחידות אז אי אפשר להשיג אותם כבר, זה שעון נדיר ובלה ובלה ובלה..

לא ידעתי שיש חוצפנים שמוכרים רפליקות ב30 אלף שקל, אני רק מקווה שלא יפול שם איזה בחור תמים שיקנה אותו...

לצורך העניין ניסיתי אחרי לברר את הפרטים לגבי הייצור המוגבל של סדרת המזוייפים ומה ששמתי לב ויכל לפתור לי את הבעיה כבר מראש שהדגם הזה של AP מיוצר בכמות מוגבלת של 500 יחידות אם אני זוכר נכון ככה שכבר הייתה כאן אי התאמה בין מה שהמוכר אמר לבין מה שבאמת יוצר בפועל ויכלתי לחסוך גם את הכמה דקות שיחה האלה..

חשוב מאוד לשאול תמיד!
- אם המוכר מוכן להתחייב בבדיקה ואם הוא מוכן לבוא איתכם למקום מורשה או לחלופין מקום שאתם סומכים עליו כמובן שעדיף למקום מורשה שם הוא יכול לבדוק גם את המספר הסידורי לדעתי.
- לשאול בן כמה השעון
- כמה זמן הוא מחזיק בו
- האם עבר טיפולים
- האם עבר פוליש
- מה מצב הזכוכית \ קריסטל
- מצב הבזל

לרוב אפשר לדעת כבר תוך כדי שיחה אם מדובר במקרה חשוד או לא..

בהצלחה לכולם ורכישות בטוחות!

דיפ בלו - שעוני צלילה יוקרתיים!
www.deepbluewatches.co.il

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
לוח יד 2 - דברים שכדאי להיזהר   the watch
  Jul 15, 2012 | 11:34
• 
הסברים מיותרים   שמעון בורשטיין
  Jul 15, 2012 | 13:05
•