-   כל טיים  -

תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים

הצגת הודעה בפורום זירת השעונים
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: the watch

מצטרף לפירגונים... רק הערה ...   

מאת:  arik    Jan 21, 2018  ||  11:00

כשהכותב בא להסביר את הצורך שלנו לרכוש שעון יוקרה ש"מבזבזים עליו משכורת של חודשים", הוא מסביר שזה חלק ממיתוג - "מה צריך הגבר, אולר משובח בכיס מכנסיו. קולט 45 למותניו, מונבלאן בכיס חולצתו, משקפי רייבן לעיניו ושעון מפלצתי על פרק ידו.". סוף ציטוט. ובכן, אולי אצל חלק מהאנשים זה נכון, אבל אצל חלק גדול, זה לא. אז בואו לא נתבלבל. לשם דוגמא, אני לא אוהב מיתוג. אני עם עט פרקר (שקניתי ב-15 ש"ח לפני כמה שנים טובות) , משקפי שמש - 80 ש"ח. רכב פשוט, חליפה זולה ואין לי אולר (ולא יהיה). ותאמינו לי, זה לא בגלל שאין כסף... לעומת זאת, התחלתי עם שעון ב- 10K ואני מכוון גבוה הרבה יותר (הצעצוע הבא בסביבות ה - 40K. בקרוב ב"ה...). התשובה לתמיהה שלו היא, ששעון זה תחביב. עולה הרבה אבל תחביב. הגבר הממותג שצריך שעון להשלים את תמונת המיתוג, תמיד יבחר רולקס או ברייטלינג. לעומת זאת החובב יעדיף, לשם דוגמא, פאטק. אני לא חושב שחברי הפורום המכובד הזה הם אנשי מיתוג. הם פשוט אוהבים שעונים. מתנצל שכתבתי את כל השורות המשעממות האלו (אבל עם הגעתם עד פה אז כנראה זה בסדר), אבל הרגשתי שהתפספסה כאן נקודה חשובה. יום נעים לכולם...

"שעון שעולה הרבה רק מזכיר שהדבר היקר ביותר הוא הזמן."

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
תעשיית השעונים משוויץ   the watch [קובץ מצורף: JPG]
  Jan 18, 2018 | 08:52
• 
כתבה מעולה פשוט תודה   שאול הרשקו
  Jan 20, 2018 | 10:30
• 
מצטרף לפירגונים... רק הערה ...   arik   > את/ה נמצא כאן
  Jan 21, 2018 | 11:00