שעוני הובלו  בישראל
 
 
שעוני אוריס בישראל
     

 
     

 


 


   שעוני וולקן בישראל
03-6414073
 
 
שעוני אוריס בישראל
דף הבית  >>  חדשות שעונים בקצרה
חדשות שעונים בקצרה
 
מנכ"ל חדש לחברת השעונים פורטיס
מנכ"ל חדש לחברת השעונים פורטיס חברת פורטיס וואצ'רס מכירזה כי החל מ -1 בספטמבר 2018, המותג מקבל הנהגה חדשה ויורחב ג'ופ פיליפ, יוביל אותו ויביא ידע ונסיון רב מהתעשייה: עבד בעבר במותגים ידועים כגון אוגוסטה ריימונד, מידו טיס ועת ינהל את Fortis.

רולקס או אומגה או ברייטלינג
מבחן נתונים השוואתי רולקס מול אומגה מול ברייטלינג :נתונים טכניים של השעון והמנגנון http://www.thewatch.co.il/190146/ROLEX-vs-OMEGA-vs-BREITLING
http://www.thewatch.co.il/190146/ROLEX-vs-OMEGA-vs-BREITLING

יוליס נרדין UN
למדתי שבטקס האוסקר הכרישים מגיעים באיחור והצעירים מגיעים בזמן... סליחה על האיחור... אני לא אדבר על מה עדיף כי לכל אחד וטעמו האישי והחיבור הטכני/פרקטי או הרגשי של כל אדם לשעונים שהוא אוהב... אני רק אוסיף כמה פרטים בנושא ההסתכלות האישית שלי על אחד משני השעונים שעופר דרש את דעת החברים... אני אתחיל מהעובדות: הקייס של יוליס הרבה יותר קשה להפקה, הוא משלב דירוגים רבים וזוויות רבות , כל זווית לוטשה וקומרה בדיוק רב ,מתמזגת למראה הקמור שניכר בכל אלמנט של השעון , אם זה המבט על הטבעת ההיקפית והחיבור לקייס, קצוות האוזניים המעוגלות , זוויות הכפתורים, מבנה המדורג ובכל זאת עגול של האוזניים ובסיס הקייס עצמו שדפונתיו מעוגלות... כאשר מגדירים זוויות אנו מגדירים התחלה וסוף שנשברים במקום הזווית, למבנה השעון יש עומק ייחודי ולמרות כל הדירוגים והמבנים השונים בקייס ישנה התמזגות. מה ששובר את המראה הגלי זה הלוח שאגב גם הוא בעל מוטיב של גלים אלא שהמחוגים והשנתות חדים ושוברים את המראה... השניות לא נטמעות בצג השניות בשל משחק של קונטרסט כחול-כסוף האפשר נוחות מירבית לקריאה כשל כל פרט ופרט. אזור הזמן השני בעל לוח לבן ושונה כדי להשלים את השוני משאר התצוגה וכל התצוגות מסומנות במסגרת ומאפשרות קריאות מקסימלית ... בנושא המנגנון , מדובר במערכת מאוד ייחודית שזכתה לשבחים והיא מוכרת מדגמי הפרפטואל של המותג וגם השיפורים שהוטמעו בדגמים מבוססי האטה... היא מסוגלת להריץ שעות, תאריכים וgmt אחורה וקדימה תוך שליטה במחוג השעות וזאת מבלי לגרום נזק ולאפשר נוחות כיוון מקסימלית... המנגנון מתפקד היטב ועושי ממגוון חומרים שפותחו במפעל ואף ברבות הימים יהוו השראה לתאגידים וחברות. קצת פילוסופיה, כאשר הסדר הוא מופתי זה נוח ושימושי, כמו ספריה מסודרת, אלא שאנו נוטים לייחס לשעונים אופי ועל כן אם האנושות כולה הייתה דומה היינו כמו מקקים... סדר מופתי ויעיל ומשעמם להחריד... חוסר הסימטריה בלוח הוא הקסם של השעון , מי שציפה למתוח צלעות שוות מפונקציה לפונקציה יאלץ להתמודד עם שינוי ועדיין יהנה מחלוקת אינפורמציה ופרקטיקה... זה חלק מהקסם ושבירת השגרה... אני לא מתייחס למה עדיף לעופר לקנות אלא על הסתכלות על דגמים לא סימטריים...
http://www.thewatch.co.il/190146/BRANDS

הטודור 58,
סדרת ה הבלאק ביי המוצלח עם מנגנון ביצור עצמי חדש במראה נאמן יותר למקור.
http://www.thewatch.co.il/tudor-information.html

Seiko 6105-811X
ה6105 היה השעון המועדף על הצבא האמריקאי במלחמת ויאט נם ואף היה זמין למכירה בחנויות לציוד צבאי
http://www.thewatch.co.il/190146/seiko-information

סדרה של 5 שעונים מהדורה מיוחדת OMEGA
סדרה של 5 שעונים מהדורה מוגבלת לשוק היפני בלבד. אבל זה לא מוזר, אנחנו כבר רגילים שלאומגה יש יותר מהדורות מוגבלות ומיוחדות מאשר שעונים בייצור סדיר. חדי העין בטח שמו לב שהשעון האדום והירוק הם שחזור של מהדורה מוגבלת אחרת עם moonphase במקור. אבל החדשות המרעישות הם שעון הפנדה, והפנדה הפוך על כחול, וכמובן השחור עם זהב. 3 שעונים שנסחרים בסכומים גבוהים בין אספנים, נדירים. הראשון מיטסוקושי, השני מהדורה מוגבלת לג'מיני 4, והשלישי דגם עבור 35 שנה לאפולו 15. שנראים אותו דבר למהדורה הנוכחית.
http://www.thewatch.co.il/190146/Omega-information

שעון טודור על היד
סרטון וסקירה שבוע עם שעון טודור חדש על היד The Tudor Black Bay GMT https://www.youtube.com/watch?v=B5vRHlGyQbY&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=B5vRHlGyQbY&feature=youtu.be

שאלות על שעונים
האם יכול להיות ששעון אוטומטי מזייף כשהוא קרוב לשעוני קוורץ?! הסייקו 007 הדי חדש שלי אמור להמשיך לפעול 40 שעות, ולאחרונה הוא נעצר לי אחרי 12 בערך (כשאני לא עונד אותו כמובן). יש סיבה אחרת? ובאותו נושא, האם יש מניעה לאחסן שני שעוני קוורץ צמודים זה לזה? האם מעבר לעובדה שהשעונים לא ידייקו באותו הרגע, יש סיכון לנזק אמיתי למנגנון?
http://www.thewatch.co.il/site/detail/forum/forum.asp?forum_id=23437&depart_id=190146


סייקו
היום זה הסייקו 5 של אבא שלי. נקנה בישראל בשנת 1973 כשסבתא רבא שלי קיבלה אשרה מרומניה לביקור בישראל (בצעד טיפה חריג להתחשב בעובדה שתמיד הצהירה על ציונותה במדינה קומוניסטית). כמובן שידע שלא ממש יתנו לה להביא את השעון לרומניה כשהוא היה חדש, אז במהלך קצת הזוי היא הפילה את השעון בכוונה כדי שיראה משומש, מה שגרם לסדק בזכוכית שתוקן עם השנים. הטקטיקה עבדה והשעון לא הוחרם, ולמרות הכל - עובד כמו ביום שנקנה. למרות שהעיצוב המרובע מרתיע הרבה אני דווקא אהבתי אותו מהרגע הראשון, ויש בו קסם נחמד.
http://www.thewatch.co.il/190146/seiko-information

מה זה שעון יוקרה
( 22/08/2018,  יום רביעי)
הנה כמה דברים שחשבתם שאתם יודעים על שעונים: 1.שעון יוקרה שווייצרי מדויק מאוד – הייתם רוצים ! למעשה שעון קסיו שעולה 50 שקלים יותר מדויק משעון מכני יוקרתי שעולה עשרות וגם מאות אלפים – לשעונים מכניים יש נטייה לבצע סטייה של כמה שניות ליום לעומת שעוני קוורץ (איכותיים) מופעלי סוללה שמבצעים סטייה של כמה שנית בשנה. 2.רולקס זה השעון הטוב ביותר בעולם ,לא בדיוק , רולקס הוא מותג השעונים המוכר והמצליח ביותר, אודות למיתוג גאוני שיטת שיווק מיוחדת ושוק יד שנייה חזק השעונים של רולקס אמינים ,יוקרתיים ומיוחדים אבל בפועל בהשוואה לשאר המותגים המנגנונים של המותג בסיסים ביותר והדגמים של המותג רחוקים מלהיות השעון הכי טוב בעולם. רוצים ללמוד עוד על שעונים בקרו בפורום שלנו https://goo.gl/J8GnWk 3. חברות עם תקציב של מדינה – מסתבר שיש ,חברת השעונים פטק פיליפ הממוקמת בראש התעשייה נמצאת בבעלות פרטית היא יעד תמידי לניסיון השתלטות של תאגידים גדולים מאז ומתמיד, החברה מייצרת כ 50,000 שעונים בשנה בלבד, בשנת 2014 קיבלו פטק הצעת רכש מקבוצת סווטש בסכום דמיוני של 6 מיליארד פרנק שוויצרי, הבעלים של החברה טיירי שטרן ואביו פיליפ שטרן הכריזו שאין בכוונתם למכור את החברה ,לעולם !! המשיכו לקרוא בקישור
http://www.thewatch.co.il/%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%99%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%94.html

תווי תקן של שעונים
הנה 10 תקנים מובילים העוסקים ברמת הדיוק בעולם השעונים: 1.תקן COSC לשעונים מכניים – סטייה של עד פלוס 6 ועד מינוס 2 ל 24 שעות. 2.תקן COSC לשעוני קוורץ - סטייה של עד פלוס 0.02 ועד מינוס 0.02 שניות ל 24 שעות. 3.תקן פטק (Patek Seal) סטייה של עד פלוס 2 ועד מינוס 3 לכל 24 שעות (מנגנון של פטק שקטן מ 20 מ"מ :עד פלוס 4 ועד מינוס 4 לכל 24 שעות) 4.תקן MATAS החדש (OMEGA ) סטייה בטווח של 0 עד 6 שניות ל 24 שעות (ללא פיגור) 5.תקן רולקס (ROLEX ) החדש סטייה של עד פלוס 2 ועד מינוס 2 לכל 24 שעות. 6.תקן גרנד סייקו Grand Seiko Requirements סטייה של עד פלוס 5 ועד מינוס 3 לכל 24 שעות. 7.תקן יוליס נרדין Ulysse Nardin Certificate סטייה של עד פלוס 6 ועד מינוס 2 לכל 24 שעות. 8.תקן ריצ'רד מייל Richard Mille Certificate סטייה של עד פלוס 1 עד מינוס 1 לכל 24 שעות. 9.תקן ג'נבה Geneva Seal סטייה של עד פלוס 8.6 שניות ועד פינוס 8.6 שניות לכל 24 שעות. 10.תקן גלאס הוטה Glashütte Observatory Certificate סטייה של עד פלוס 6 ועד מינוס 4 ל 24 שעות.
http://www.thewatch.co.il/%D7%AA%D7%A7%D7%9F-%D7%93%D7%99%D7%95%D7%A7-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

רולטייים התחילו לשווק בישראל את שעוני D1 Milano
( 12/08/2018,  יום ראשון)
רולטייים התחילו לשווק בישראל את שעוני D1 Milano , שעוני אופנה איכותיים לגברים ונשים עם מנגנוני קוורץ וגם מנגנונים מכניים , השעונים ברמת גימור טובה ומעוצבים בהשראת מותגי עילית כגון פטק פיליפ,אודמר פיגה, הובלוט ,בולגרי וכו .המחירים החל מ 590 שקלים ועד 2,990 שקלים לדגמי הסקלטון , להשיג ברשת אימפרס בפריסה ארצית מחירים בקישור הזה https://goo.gl/jgtkVD D1 מילאנו הוא יצרן שעוני אופנה פרימיום החברה נוסדה במילאנוב ,D1 מילאנו מייצרת שעונים איקוניים מוכרים. בעיצובים דומיננטים בשוק העולמי עם דגש על תג מחיר תחרותי, תשומת לב לפרטים הקטנים לרמת גימור מעולה . השעונים זמינים בישראל ביבוא רשמי ומסודר של קבוצת רולטיים.
https://goo.gl/jgtkVD

רולקס באליפות ארה"ב הפתוחה
( 25/07/2018,  יום רביעי)
רולקס היא שותפה רשמית ואחראית על מדידות הזמן של אליפות ארה"ב הפתוחה המותג רולקס הוא תומך ותיק בענף הטניס ונותן חסות לטורניר ו USTA הקמפוס הלאומי. ה - USTA הודיע ​​כי רולקס הפכה לנותן חסות רשמי של תחרות ארה"ב הפתוחה ותשמש ספק הזמן הרשמי בהסכם רב שנתי. בנוסף, רולקס תתןן חסות לכל תשעת האירועים של התחרות . רולקס תתמוך גם בקמפוס הלאומי של USTA, המרכז של USTA שאחראי על פעילויות הטניס הקשורות, התחרויות של ארה"ב הפתוחה מתקיימות מ 27 אוגוסט ל 9 בספטמבר ב USTA בילי ג 'ין קינג המרכז הלאומי לטניס ב Flushing, N.Y.
http://www.thewatch.co.il/rolex-is-official-timekeeper-of-the-u-s-open.html

מחירון רולקס נשים 2018
( 10/04/2018,  יום שלישי)
מחירון דגמי הנשים של רולקס לשנת הדגם 2018
http://www.thewatch.co.il/rolex.html

מחירון ROLEX 2018 רולקס
( 10/04/2018,  יום שלישי)
מחירון שעוני רולקס ROLEX סרוק לשנת 2018
http://www.thewatch.co.il/rolex.html

תערוכת באזל 2018
( 26/03/2018,  יום שני)
תערוכת השעונים החשובה בעולם השעונים - באזל מציגה גם השנה את הדגמים החדשים פרטים בקישור
http://www.thewatch.co.il/baselworld-2018.html

יצירת אומנות של הובלו Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski
( 13/12/2017,  יום רביעי)
חברת שעוני היקורה הובלו ממשיכה במיזמים שיתופי הפעולה שלה Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski במיזם הזה בובלו בשת"פ עם ריצ'רד אורלינסקי, אמן צרפתי עכשווי, המתמחה בחיות בסגנון פופ-ארט, שנבנו בגוונים גיאומטריים . האמן מציג עיצוב של "תנינים של מיאמי" דרך דרך דובי "Wild Kong" . יצירת האומנות של הובלו, השעון בקוטר 45 מ"מ מביא את האומנות של אורלינסקי לפרק כף היד. השעון כולו מכוסה עם ההיבטים הגיאומטריים שהיא החתימה היחודית של האמן מלבד החוגה ,הכתר והברגים - לא קיים משטח עגול על השעון,אפילו המחוגים והאינדרסים על החוגה משקפים את הנושא היצירה .
http://www.thewatch.co.il/hublot-classic-fusion-aerofusion-chronograph-orlinski.html

שעון הרולקס המקורי מכר בסכום אסטרונמי של $ 17,752,500 (דולר ארה"ב)
( 31/10/2017,  יום שלישי)
שעון הרולקס המקורי של השחקן פול ניומן שובר שיאים של כל הזמנים במכירה פומבית בית המכירות פיליפס קובע שיא עולם חדש השעון של השחקן נמכר בסכום אסטרונמי של $ 17,752,500 (דולר ארה"ב) השעון נמכר לאחר 12 דקות של הגשת הצעות מחיר, נמכר למציע בטלפון.
http://www.thewatch.co.il/paul-newman-s-rolex-daytona-sells-for-17-752-500.html

שעון אוריס הדגם החדש ב 4,990 שקלים
( 23/08/2017,  יום רביעי)
אוריס גאים להציג את שעון האוריס אקוויס דייט החדש, פרשנות מרעננת של מותג השעונים השווייצרי העצמאי לשעון הצלילה בעל יכולות גבוהות. בנוסף לביצועים הגבוהים של השעון, השעון הזה מציע עיצוב על-זמני אשר יעניקו לצוללנים ביטחון במעמקי הים וגם על הקרקע. כתר השעון והמגן סביב הכתר גם עוצבו מחדש, ונותנים לשעון מראה יותר עדין ואלגנטי הלוח עכשיו נושא את שם הסדרה "Aquis", כמו כן המחוגים והמדדים (Indices) גם עברו מתיחת פנים ועכשיו הם יותר גדולים וחדים
http://www.thewatch.co.il/%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A1-%D7%90%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9.html

מספר עמודים: 15
 1  2 3 4    הבא   
 
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
  
 
משווקים מורשים 
שעוני HUBLOT
 
 


שעוני די1 מילאנו 
רולקס לונג'ין
אומגה וולקן בולגרי קרטייה
שאנל טיסו אטרנה
מייקל קורס טאג הויר
טורי ברץ בל ורוס
לונג'ין  כרונוסוויס
הובלו סרטינה מונבלאן
פטק פיליפ בריגה
בל ורוס מוריס לקרואה
זניט סייקו קסיו סווטש
לאנגה זון 
ברייטלינג 
בלאנפיין אודמר פיגה
שופארד לואי הררד

ריימונד וויל
אטרנה ברברי ואגנר
לומינוקס טודור  פנדי
אייס ורסצ'ה לוקמן
דיור גס מידו פוסיל
ארמני  שאנל אלפינה
ריימונד וויל כורום

גראהם   נאוטיקה
ושרון קונסטנטין גוצ'י
קרל לגרפלד פנדי
פורטיס ג'יקוב אנד קו
יו-בוט גלאס הוטה
קלווין קליין סבן פריידי
אוריינט ריצ'רד מייל הרמס
פורש דיזיין  די גרסיאנו
ארנולנד אנד סאן דיפ בלו
פיאז'ה יגר לה קולטורה 
אטרנה ג'ארד פריגו 
דוקסה 
 ריצ'ארד מייל 
  
משווקים מורשים 
שעוני אומגה
 
 
 
 
 

כל טיים
ירמיהו 6 ת"א
אבן גבירול 51 ת"א
משווקים מורשים

אומגה 

03-5461547


 

שעון אוריס במבצע רק
9,990 שקל
(במקום 16,417 שקל)
לחצו כאן לפרטיםעכשיו בפורום שלנו...


100% שעון שוויצרי, הרכבה ידנית בידי שען מומחה - חברת בוטיק לשעוני יוקרה - מסורת ארוכת שנים - יבוא מסודר לישראל - שרות ואחריות 

מחירים אטרקטיבים - טרייד אין , תשלומים נוחים ,יבואן רשמי של שעוני וולקן בישראל .ח שניידר 03-6414073 חנות: ברודצקי 15 רמת אביב