-   כל טיים  -
 
 


תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים


שעוני יוקרה
מלאי ענק של שעונים
חנות השעונים המקצועית 
 
 
שעוני הובלו בישראל
כל טיים
ירמיהו 6 ת"א 
03-5461547 
מלאי שעוני הבולו בחנות
ניתן לבצע הזמנות חו"ל
שעונים מיבואן רשמי בישראל
תנאי תשלום וטרייד אין
     

שעוני הובלו בישראל
שעוני ברייטלינג בישראל

משווקים מורשים
     

כל טיים ירמיהו 6 ת"א
 


HUBLOT ישראלמשווק מורשה הובלו

שעוני הובלו 
חדשים ויד שנייה

 


HUBLUT ISRAELניתן להזמין דגמים מיוחדים

משווק הובלו
 טרייד אין + תשלומים

 

HUBLUT
כל טיים
ירמיהו 6
תל אביב
03-5461547

 

 


  Greubel Forsey  GMT Sport

חברת שעוני היוקרה גרובל פורסיי  מציגה שעון מיוחד
Greubel Forsey GMT Sport
השעון במסדרה מוגבלת של 11 יחידות בלבד.
ארגונומיה מוגברת, פרופיל אסרטיבי
כבר בשנת 2015 ה- GMT Black סלל את הדרך לשעון הספורט  GMT. על סמך בסיס זה, המציאו רוברט גרובל וסטיבן פורסי את השעון , מארז טיטניום קל משקל וחזק במיוחד, עם בזל קדמי משולב מנעולים  השעון עמיד במים ל 100 מטר, GMT Sport החדש בולט כדגם הכי ספורטיבי של המותג.

מנגנון התנועה נבנה מאפס הגשר המקושת התלוי לתצוגת השעות והדקות, דרך חלון הראווה הייחודי של Tourbillon 24 Secondes ותצוגת הזמן האוניברסלית עם כדור תלת מימדי. עוד מהפכה של  גרובל פורסי אסרטיבי שיוצרת ברית המוצלחת בין ארגונומיה, טכניות ואדריכלות. 
 

גיאומטריה גדולה ומקורית באמת
מארז הטיטניום החדש והמקורי לגמרי, ממקם  את ה- GMT החדש הזה בליגה "ספורטיבית" משל עצמו. ביצירתו רוברט גרובל וסטיבן פורסי דחפו את גבולות הארגונומיה ונוחות שורש כף היד. הם המציאו צורת קייס חדשה לחלוטין, עגולה לחלוטין מלמעלה, תוך שהם חושפים את הצורה המקושתת והקולטנית מזוויות אחרות. האווירודינמיקה של הפטנטים בשעון הזמן הזה  מקבלת חיזוק על ידי  מנעולים והרצועה המשולבים שלה וכתוצאה מכך צורות פונקציונליות מובחנות שמתאימות באופן מושלם לכל שורש כף היד. הלוח הקדמי בגימור סאטן גורף עם תבליט הערכים של גרובל פורסי שנחרט  עוקב אחר צורת גוף השעון  הייחודית  הפרופיל המעוקל של גוף השעון בקוטר 45 מ"מ וקריסטל הספיר מספקים את חלון הראווה המושלם לארכיטקטורת תנועה חדשה עם גשר מקושת ורכבת הילוכים נוטה.
ה- Tourbillon 24 Secondes, מקור הדיוק יוצא הדופן
טורבילון 24 השניות מוצג בשעה "1" מאובטח על ידי גשר הטורבילון הייחודי והמצוחצח שלו עם פתחים שחורים וגמורים. ההמצאה העקרונית השלישית הזו של גרובל פורסי בשדה הטורבילון (אחרי הטורבילון הכפול 30 ° והטורבילון המרובע) בולטת כשכלובו נוטה ל 25 מעלות ומשלים סיבוב מלא אחד תוך 24 שניות. המהירות המהירה ביותר בשילוב עם נטיית הכלוב ההמצאה, משפרת באופן משמעותי את הביצועים הכרונומטריים במערכת חד-טורבילון, עם גובה תנועה מינימלי. תצורה בלעדית ופטנטית זו סופרת את ההפרעות הנגרמות על ידי כוח הכבידה של התנועה, במיוחד בתנוחות יציבות. כלוב ה- Tourbillon המסתובב המאכלס את האיבר המווסת כולל 88 רכיבים, במשקל של 0.38 גרם מה שמאפשר במיוחד על ידי עמודי סגסוגת אור וגשרי טיטניום.
כדור הארץ יבשתי המציג זמן אוניברסלי
דיוק ואמינות מסכמים את מנגנון ה- GMT פורץ הדרך של גרובל פורסי, שהוצג לראשונה בשנת 2011, כאשר ה- GMT Black הוצג בשנת 2015. במנגנון זה עם פטנט כפול, אינדיקציה אזור הזמן השנייה בחוג העזר בין 10 ל 11 שעון משולב עם תצוגת זמן אוניברסלית לקריאה אינטואיטיבית של השעה הנוכחית בכל מקום בעולם. החידוש המופלא והמחזה המדהים של כדור הארץ הסיבוב היבשתי שנראה מעל הקוטב הצפוני מבצע סיבוב שלם נגד כיוון השעון על צירו תוך 24 שעות. הוא מוקף בטבעת קריסטל ספיר עם חלוקות 24 שעות; שם העונד יכול לקרוא זמן מקומי לכל אורך הרוחב, כולל מחוון יום / לילה (אזור אור / אזור חשוך). בצד האחורי של ה- GMT Sport, הטבעות החיצוניות והמרכזיות משלימות את דיסק הערים הספיריות כדי לתת זמן UTC אונברסלי  ואת שעון הקיץ ל -24 ערים באזורי זמן מרכזיים. דיסק זה מבדיל את אזורי הזמן החלים על קיץ (על רקע בהיר) מאלו שאינם (על רקע כהה). בסקירת הארגונומיה, הפונקציות של ה- GMT משתמשות בשני לחיצים הממוקמים בצד שמאל של גוף השען האחד לבחירת אזור הזמן השני והשני לסנכרון הזמן המקומי עם הגלובוס.

השעון בנוי טיטניום בקוטר 45 מ"מ ועובי 15.7 מ"מ (17.8 מ"מ עם לוקחים בחשבון את הספיר הקמורה) ספיר קריסטל כפולה , גב חשוף .
השעון עמיד ל 100 מטר.
חוגה  תלת מימדי משתנה בצורת גיאומטריה עם טקסט חריטה מוגבה. לוגים מעוצבים, כתר מכוסה גומי.
מנגנון מתיחה ידנית ביצור עצמי של Greubel Forsey עם 3 פטנטים חדשים מכיל 63 אבני רובי, פועם 21,600
פעימות לשעה ומחזיק עתודת אנרגיה ל3 ימים.
האבנים בכיסוי ראש זהב בצורת זית.
חביות סיבוב מהירות עם חביות קואקסיאליות עם סיבוב מהיר (1 סיבוב ב -3.2 שעות), שאחת מהן מצוידת בקפיץ החלקה בכדי למנוע מתיחת יתר , גלגל איזון עם אינרציה משתנה מחוזק  עם ברגים. קפיץ עקום פיליפס. מרובע בסגנון ז'נבה. הגשרים והצלחת  בטיטניום, חלבית ומנוקדת, עם חזיתות מלוטשות וכיור שוקולד, אגנים ישרים, גשר  שחור. קשת תלויה רב מפלסית,ליטש עם ציפוי שחור בתבליט, חזית מלוטשת , אוגנים ישרים. גשר טורבילון מצוחצח שחור ושטוח  טורבילון: נוטה בזווית של 25 מעלות, סיבוב של 24 שניות. עמודי כלוב בסגסוגת קלה עם גשרי כלוב טיטניום ומשקל נגדי בזהב. הילוך פרופיל מעגל מעורב. הילוכים משיקים נטועים על גלגל קבוע ועל כונן גלגל הבריחה. הילוכים מוטים ושיניים צדודית על גלגלים ביניים של מנגנון המחוגים


הפונקציות הן: שעות ודקות, על גשר הקשת התלויה. שניות קטנות על הדיסק. עתודת כוח . סיבוב של 24 שניות של טוריבלון.  כדור טיטניום מסתובב עם זמן אוניברסלי, יום ולילה ואזור זמן שני GMT. 24 אזורי זמן אוניברסליים וזמן קיץ.

על החוגה טבעת שעות גיאומטריה משתנה בתלת מימד, עם שעות וסימון של אור הזוהר. מחוון GMT עם חריטה מוגבהת. מחוון מד אנרגיה חרוט . מחוון סיבוב טורבילון בזהב. כדור מסתובב עם חיווי UTC קבוע ביום ובלילה בספיר, חרוט עם ציפו לכה. דיסקית ספיר סינתטית המציגה שמות עיר מוקפים בשני טבעות (UTC חרוטה על גוף השעון / שעון הקיץ חרוט על לוחית תנועה מזהב, בציםוי לכה מוטה) שימוש ב SuperLuminova מעוטרץ בצורה מעוקלת את מחוגי פלדה של שעות ודקות. מחוון אזור זמן שני GMT, משולש אדום. שניות קטנות, משולש אדום קבוע. מחוון עתודות כוח, מפלדה מלוטשת. 
 
השעון  מגיע על רצועת גומי מטושטשת או שחורה עם טקסט תבליט ואחוז קיפול טיטניום.


                                 
                         


                  

   
Greubel Forsey Double Tourbillon 30° Technique Ceramic front

Greubel Forsey Double Tourbillon 30° Technique Ceramic front


גרובל פורסיי מציגה דגם מיוחד Greubel Forsey Double Tourbillon 30° Technique Ceramic השעון במהדורה מוגבלת של 11 יחידות לשוק ארה"ב 
המשך לקרוא »
Greubel Forsey GMT Quadruple Tourbillon

Greubel Forsey GMT Quadruple Tourbillon


גרובל פורסיי מציגה דגם יוקרתי חדש בתערוכת בזל 2019 Greubel Forsey GMT Quadruple Tourbillon השעון בסדרה מוגבלת של 66 יחידות בלבד, 11 הראשונים בזהב לבן 18K. 
המשך לקרוא »
Greubel Forsey Balancier Contemporain

Greubel Forsey Balancier Contemporain


חברת שעוני היוקרה גלובל פורסיי מציגה מהדורה מיוחדת Greubel Forsey Balancier Contemporain השעון במהדורה מוגבלת של 33 יחידות בלבד גוף השעון בזהב לבן מלא 18K בקוטר 39.6 ועובי 12.2 מ"מ, ספיר קריסטל 
המשך לקרוא »
Greubel Forsey Art Piece Edition Historique

Greubel Forsey Art Piece Edition Historique


חברת שעוני היוקרה גלובל פורסיי מציגה יצירת אומנות Greubel Forsey Art Piece Edition Historique סדרה של 11 שעונים בלבד. 
המשך לקרוא »

 
כל טיים - ירמיהו 6 ת"א
המלאי הגדול בישראל
טרייד אין על מגוון דגמים
שעוני ברייטלינג 
BREITLING
משווקים מורשים ברייטלינג
שעונים חדשים ויד שנייה
שיתוף הדף ברשתות החברתיות
FacebookTwitter


עכשיו בפורום שלנו...

 
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

שעוני די1 מילאנו 
רולקס לונג'ין
אומגה  בולגרי קרטייה
שאנל טיסו אטרנה
מייקל קורס טאג הויר
טורי ברץ בל ורוס
לונג'ין  כרונוסוויס
הובלו סרטינה מונבלאן
פטק פיליפ בריגה
בל ורוס מוריס לקרואה
זניט סייקו קסיו סווטש
לאנגה זון 
ברייטלינג 
בלאנפיין אודמר פיגה
שופארד לואי הררד

ריימונד וויל
אטרנה ברברי ואגנר
לומינוקס טודור  פנדי
אייס ורסצ'ה לוקמן
דיור גס מידו פוסיל
ארמני  שאנל אלפינה
ריימונד וויל כורום

גראהם   נאוטיקה
ושרון קונסטנטין גוצ'י
קרל לגרפלד פנדי
פורטיס ג'יקוב אנד קו
יו-בוט גלאס הוטה
קלווין קליין סבן פריידי
אוריינט ריצ'רד מייל הרמס
פורש דיזיין  די גרסיאנו
ארנולנד אנד סאן דיפ בלו
פיאז'ה יגר לה קולטורה 
אטרנה ג'ארד פריגו 
דוקסה 
 ריצ'ארד מייל 
  
 
 
משווקים מורשים 
breitling

hublot
tudor
omega
IWC
ORIS
RADO
tag heuer
montblanc
morris lacroix
hamilton
 
 


  
 
 
 
 
 
 
 

כל טיים
ירמיהו 6 ת"א
אבן גבירול 51 ת"א
משווקים מורשים


03-5461547