-   כל טיים  -
 
 


תשלומים נוחים - טרייד אין - שרות ואחריות  - מוניטין רב שנים - קנייה בטוחה - משווקים מורשים ורשמיים


שעוני יוקרה
מלאי ענק של שעונים
חנות השעונים המקצועית 
 
 
שעוני הובלו בישראל
כל טיים
ירמיהו 6 ת"א 
03-5461547 
מלאי שעוני הבולו בחנות
ניתן לבצע הזמנות חו"ל
שעונים מיבואן רשמי בישראל
תנאי תשלום וטרייד אין
     

שעוני הובלו בישראל
שעוני ברייטלינג בישראל

משווקים מורשים
     

כל טיים ירמיהו 6 ת"א
 


HUBLOT ישראלמשווק מורשה הובלו

שעוני הובלו 
חדשים ויד שנייה

 


HUBLUT ISRAELניתן להזמין דגמים מיוחדים

משווק הובלו
 טרייד אין + תשלומים

 

HUBLUT
כל טיים
ירמיהו 6
תל אביב
03-5461547

 

 


Jaeger-LeCoultre   Reverso Hybris Quadriptyque

ייגר לה קולטורה מציגה יצירת אומנות בדגם הריברסו שלה  קוואדרפטיק ב W&W 2021
Jaeger-LeCoultre Reverso Hybris Quadriptyque
השעון בסדרה מוגבלת ביותר- רק 10 יחידות בכל העולם

גרנדה מייסון מציינת אייקון, הרברסו המורכב ביותר שהוצג אי פעם באוסף . רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 הוא תוצאה של למעלה משש שנות פיתוח, המשלב אזורים מרכזיים של סווואר-פייר ביגר-לקולטר עם אינדיקציות אסטרונומיות חדשניות.

זהו שעון היד הראשון בעולם עם ארבעה "פרצופי תצוגה" מתפקדים. על ידי שילוב שלושה תצוגות של מידע על הירח על הפנים הפנימי של ערש רברסו (המחזור הסינודי, המחזור הדרקוני והמחזור האנומליסטי), יכול Hybris Mechanica Quadriptyque לחזות את השכיחות הגלובלית הבאה של אירועים אסטרונומיים כמו וליקויים - שעון היד הראשון בעולם המספק קריאה כה עמוקה של הקוסמוס. 


נקודות עיקריות של יגר-לקולטרה רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 (Quadriptyque) :
 
השעון הראשון בעולם עם ארבע פרצופים; השעון המורכב  ביותר של רברסו שיוצר אי פעם.
בסך הכל 11 מורכביות , כולל לוח שנה נצחי, מהדר דקות (השמעת השעה בסדרת גונגים) , אינדיקציות למחזורים הסינודיים, הדרקוניים והאנומליסטיים (שמעולם לא הוצגו יחד בשעון יד), המחייבים 12 פטנטים.
משלב את השליטה הבלתי מעורערת של יגר-לקולטר בעולם שעוני היוקרה, מנגנוני דיוק, סיבוכים אסטרונומיים ויצירת שעונים אולטרה קומפקטית.
תכנון ובנייה ידידותי למשתמש; הרברסו המסובך ביותר הוא גם אחד הקלים ביותר ללבוש.
 
כשמאחוריו 188 שנים של חדשנות בלתי פוסקת , מגדיר יגר-לקולטר ללא הרף גבולות חדשים בתחום ייצור השעונים המכניים המשובחים. סדרת השעונים  פורצי הדרך והמסובכים ביותר של Hybris Mechanica הקימה קבוצה של כוכבים המאירים בזוהר שאין שני לו בשמים ההורולוגיים. בשנת 2021, התוספת האחרונה למכלול השמימי הזה היא יצירה מפוארת שש שנים בהתהוות - יגר-לקולטר רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 קוואדרפטיק, השעון הראשון בעולם עם ארבע פנים של אינדיקציות לשעון הזמן.
 
מאז הופעתם של שעונים אישיים, החיפוש אחר בניית שעונים מורכבים יותר ויותר מוגבל על ידי נפח השטח העומד לרשות יצרנית השעונים. קיום שלל מורכבות בשעון הוא חסר טעם, אלא אם כן ניתן להציג אותם בצורה קריאה ומובנת, ואת השעון ניתן לענוד באופן סביר.  על ידי העיצוב הייחודי של הרברסו האייקוני, ייגר-לקולטר יצרה ראשונה בעולם: מארז כפול פנים המונע ברציפות על ידי קליבר 185 הבית, ועריסה כפולה עם אינדיקציות מסונכרנות ומעודכנות על ידי התנועה הראשית בכל יום בשבץ חצות על ידי מערכת מכנית גאונית שבבעלותה של יגר-לקולטר.
 
אם יבוצעו באמצעים מכניים קונבנציונליים, 11 המורכביות של ייגר-לקולטר רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 קוואדריפטיקה יביאו לשעון הרבה יותר מתאים לשולחן כתיבה. הודות למאתיים שנות מומחיות וגישה מודרנית לחלוטין לחדשנות, יגר-לקולטר מספר את סיפור הזמן הקוסמי והיבשתי בגדר של 51 מ"מ על 31 מ"מ על 15 מ"מ, סיפור המסופר בארבעה פרקים של ווירטואוזיות הורולוגית.
פרק ראשון: קבע את האוניברסיטה
ההיסטוריה של יגר-לקולטר נעוצה בחיפוש אחר דיוק והשגתו. אחת ההמצאות המוקדמות ביותר של מייסד אנטואן לקולטר הייתה המיליון מטר, המכשיר הראשון שמסוגל למדוד את המיקרון. כיום, יגר-לקולטר היא חלוצה בלתי מעורערת ומובילה ביצירת הוצאות להורג יוצאות דופן של הטורבילון, מנגנון שנועד לשפר את הביצועים הכרונומטריים של שעון. מכונת הג'ירוטורבילון 2 של רברסו היבריס 2 (2008) הדהימה את הקהל וזכתה בפרסי כרונומטריה עם המאזן המסתובב הרב-צירי שלה, והמכניקה של הרברסו היבריס בטריפטיק (2006) נותרה ייחודית בשימוש בטורבילון עם בריחת איזומטר אליפסה.
 
באופן טבעי, הטורבילון הוא אחד הגיבורים הראשיים של יגר-לקולטר רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 (Quadriptyque) החדש. כובש את עמדת השעה 7 על פני הרקטו של המקרה, טורבון מעופף (שנקרא כך מכיוון שהעדר גשר עליון מאפשר לו להיראות כאילו הוא צף) גורם לסיבוב אחד לדקה, ומשתנה ברציפות את מיקום ה איזון על מנת להשיג מדידת זמן ממוצעת מתוקנת אחת.
 
האיזון הוא הלב של כל תנועת שעון, וזה גם המפתח למדידת הזמן שלנו. כשהוא פועם בקצב קבוע של 4 הרץ (28,800 ווסט / שעה), כל שמונה פעימות מסמנות את חלוף שנייה אחת. השניות מצטברות לדקות, לשעות, ימים, שבועות, חודשים ושנים. הפנים הרקטו של המקרה Quadriptyque, הממחיש את היכולות העליונות של ההורולוגיה המכנית, מראה את האינדיקציות של לוח שנה תמידי, מנגנון בן מאות שנים המציג תמיד את התאריך הנכון למרות מספר הימים הלא סדיר בכל חודש. זה לוקח גם שנים מעוברות בחשבון, ומציג יום 29 בחודש פברואר אחת לארבע שנים.
 
הדגשת הדיוק של בניית יגר-לקולטרה קליבר 185, אינדיקציות לוח השנה התמידיות מיידיות ומשתנות בשעה חצות. בנוסף, המורכבות של בניית קליבר 185 חייבה את הצגת התאריך במיקום השעה חמש על החוגה. ב- Jaeger-LeCoultre, רק הקריאות המושלמת של תאריך גדול נחשבה מקובלת לשמירה על יוקרה כזו, מה שחייב ליצור מערכת חדשה של דיסקי תצוגת תאריך על מנת להתאים למידות הטורבילון המעופף בשעה 7 . פרק הפתיחה של Jaeger-LeCoultre Reverso Hybris Mechanica Caliber 185 (Quadriptyque) הוא לא פחות מהצהרה חזקה על האופן שבו לה גרנדה מייסון שלטה באופן מקיף בביטוי הזמן האזרחי.
פרק שני: פעמון השמים
יש מעט מאוד יצרני שעונים בעלי מומחיות פנימית בשעוני יד סונרי. יש עוד פחות שהכינו אותם מאז 1870, וצברו מאה וחצי של ניסיון וסוואר-פייר. במלאי ההיסטורי והמודרני שלה - La Grande Maison du Sentier יש רק ייצור שעונים אחד שמכיל למעלה מ- 200 קליברי שעונים. הפרצוף ההפוך של המקרה Quadriptyque הוא סיבוב וירטואוזי של אבותיו של יגר-לקולטר כמאסטר וחדשני שעוני השעון.
 
עם החלקה של מנוף הממוקם ממש מעל הכתר, ה- Quadriptyque משחרר את המנגינה שלו. ראשית, סדרה של תווים נמוכים המתאימים למספר השעות. שנית, מצמד מתחלף של תווים גבוהים ונמוכים, המקביל לרבע השעות. ולסיום המנגינה, רצף של תווים גבוהים, המציינים את מספר הדקות שיש להוסיף לרבעים שחלפו. בהופעה, פעמון השעות-רבע-דקות מנגן את השעה הנוכחית בקוד מוזיקלי. היצירות הבולטות של ה- Reverso Quadriptyque נחשפות לחלוטין לצד תצוגת זמן משנית, המציינת את אותו זמן כמו החוגה הרקטו, אך בפורמט שעות קפיצה ודקות היקפיות. כאשר ה- Quadriptyque מכה את הזמן, ומניע סימפוניה של מעיינות, מצלמות, פטישים וגונגים, הדיווח האקוסטי שלהם מאשר את התצוגה החזותית של החוגה המשנית.
 
נראים דרך צמצמים על לוח התנועה המעוטרים ביד במוטיב הגילוגרז 'המכונה קלוס דה פריז, הם אלמנטים של מנגנון הצ'ימפס הקשור באופן ייחודי למומחיות הסונרית של יגר-לקולטר. אלה כוללים את מושל הפעמונים השקט, שפטנט על ידי הייצור בשנת 1895 כדי למנוע את רעש הזמזום שנוצר על ידי מערכת העוגנים הוותיקה. חידושים פנימיים אחרונים שהוצגו בקוואדריפטייק הם גונגי הקריסטל (שנראו לראשונה ב- Master Minute Repeater Antoine LeCoultre משנת 2005) המחברים את גונגי המשחזר ישירות לקריסטל הספיר כדי לנצל את המאפיינים האקוסטיים האופטימליים של החומר, חתך רוחב פרופיל הגונגים עצמם שממקסמים את העברת המגע ואת העברת האנרגיה בין הפטישים והגונגים (עמוד התווך של השעונים החוזרים של יגר-לקולטר מאז 2006), ופטישי הטרוכב המפרקים (שפותחו עבור Hybris Mechanica Duomètre à Grande Sonnerie משנת 2009) המספקים נקי ומכה חזקה לגונגים. בסך הכל, חידושים אלה מאפשרים לחוזרים הדקים של יגר-לקולטרה לייצר כמה משעוני היד הצ'ימיים החזקים והברורים ביותר כיום.
 
לראשונה בכליבר 185 של הרברסו היבריס מכניקה היא הנדסה חדשה לחלוטין של רכיבי הצ'ימינג ליצירת פעמון חלק ללא השהיות בין השעות, הרבעים והדקות. מנגנון השחזור הדקות הקונבנציונלי משתמש במדפים מסתובבים מיוחדים שקוראים את הזמן של סדרת מצלמות ואז ממשיכים להפעיל כל קבוצת תווים מסולסלים בתורם. לעתים קרובות זה מביא לפערים שקטים בין קבוצות הפתקים, במיוחד כאשר יש רק שעות ודקות להכות, ללא רבעים המתערבים. ה- Hybris Mechanica Master Ultra Thin Minute Repeater Flying Tourbillon (2014) ו- Master Grande Tradition Gyrotourbillon Westminster Perpétuel (2019) עשו צעדים יוצאי דופן בידע השימוע על ידי צמצום הפערים השקטים הללו, אך ה- Reverso Quadriptyque הגיע לשלב המומחיות האולטימטיבי בזה. אֵזוֹר. על ידי זיקוק והפיכת צעדים ספציפיים ברצף מכני זה, הצליח ה- Quadriptyque לבטל את הפערים הללו לחלוטין.
 
הפעמון של יגר-לקולטר רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 הוא אופוס בלתי פוסק של מצוינות אקוסטית. זהו צליל החדשנות שבקודקודו.
פרק שלישי: לחשוף את המסלול
לפני התפתחות פורמלית של מערכות חישוב זמן, חברות פרימיטיביות התבוננו בתופעות שמימיות ויצרו מיתוסים וסיפורים חזקים סביב ריקוד הכדורים השמימיים שלמעלה. האסטרונומים הראשונים היו גם מתמטיקאים, ומכשירים שנבנו על ניסוחיהם הצליחו לחשב מכנית את עמדותיהם של אובייקטים שמימיים שונים. האינטראקציה בין מסלולי השמש, כדור הארץ והירח השונים קובעת את מקצבי החיים, והשעונים התפתחו תחילה כאמצעי להשליט סדר בעולם הסובב אותנו. כיצר שעון עם כמעט מאתיים מומחיות ביצירת שעונים משובחת, ייגר-לקולטר שלטה בכל ההיבטים של ביטוי הזמן, החל מהקוטידיאן ועד האזוטרי. אחד הסיבוכים ההיכריים של יגר-לקולטר הוא הצגת הזמן הבלעדי, הזמן שנקבע בהתייחס לכוכבים במקום לשמש, שהוצג לראשונה בסיבוך Master Grande Tradition Grande (2010).
 
השנה, לראשונה אי פעם בתולדות ההורולוגיה המכנית, יגר-לקולטר מאחד שלוש תצוגות של מידע ירחי - המחזור הסינודי, המחזור הדרקוני והמחזור האנומליסטי - בשעון יד אחד. שילוב מיקרומכני ייחודי זה של אינדיקציות, הממוקם על הפנים הפנימיים של ערש רברסו היבריס מכניקה קליבר 185, מאפשר קביעת אירועי ליקוי חמה (הן שמש והן ירח) ותופעות ירח נדירות כמו על-על.
 
כיבוש המחצית העליונה של הפנים הפנימיים של ערש הרברסו קוואדרפטיק הוא ייצוג מסיבי של שלבי הירח בחצי הכדור הצפוני. ירח חקוק בלייזר מכוסה בהדרגה ונחשף על ידי דיסק לכה כחול נייד עם עיצוב נוצץ מזהב, המתאים לעידן הירח במחזור הסינודי. בעוד שתצוגות קונבנציונאליות של שלב הירח מצטברות יום של טעות לאחר 32.5 חודשים, תצוגת שלב הירח של ה- Quadriptyque דורשת התאמה אחת בלבד לאחר 1,111 שנה.
 
ממש מתחת לתצוגת שלב הירח, בצד שמאל, נמצא דלפק עם שמש תלת מימדית מפוסלת במיקרו-שמש ורודה-זהב המקיפה ירח חצי כדור זעיר. מונה זה מראה את המחזור הדרקוני, המראה מתי נתיב הירח מצטלב עם מסלול כדור הארץ סביב השמש (המכונה הליקוי). צומת כזה מתרחש פעמיים בכל מחזור, המצוין על ידי היישור האופקי על דלפק הירח והשמש. בשלב זה, הירח, כדור הארץ והשמש נמצאים על אותו מישור; עם זאת, יתכן שהם לא מיושרים. כדי שהם יהיו מיושרים, תופעה המכונה syzygy, יש למלא תנאי נוסף - הירח חייב להיות בשלב החדש או המלא שלו. כשזה קורה, אירוע ליקוי חמה קורה על כדור הארץ, או ליקוי ירח אם הירח נמצא במלואו, או ליקוי חמה אם הירח נמצא בשלב החדש שלו. עם זאת, הנראות בפועל של הליקוי תלויה בגורמים שונים כגון המיקום הגאוגרפי של הצופה.
 
מימין לדלפק המחזור הדרקוני נמצא ייצוג כיפה של כדור הארץ, צבוע במיקרו באמייל, עם ירח חצי כדור במסלול אקסצנטרי סביבו. מונה זה מייצג את המחזור האנומליסטי, המציג את המרחק המשתנה בין כדור הארץ לירח. באפוגי שלו, הירח נמצא במרחק הרחוק ביותר מכדור הארץ ונמצא הכי קרוב בתקופתו. כאשר הירח נמצא בשלביו המלאים בסמוך לאליפה, או אירוע המכונה סופר-מון, שבו הירח יכול להיראות גדול עד 14 אחוז מהרגיל בשמיים.
 
הצגת המחזור הסינודי, הדרקוני והאנומליסטי בשעון יד היא חסרת תקדים בהורולוגיה, כאשר שתי האינדיקציות האחרונות מוגנות באמצעות פטנט, מה שהופך את Reverso Hybris Mechanica Caliber 185 לשעון היחיד שנוצר אי פעם כדי לספק עומק כזה של מידע על תופעות אסטרונומיות.
 
משפחת שעוני הזמן Hybris Mechanica ב- Jaeger-LeCoultre החלה עם Atmos Mystérieuse בשנת 2003 ומאז גדלה לכדי קרוב ל -20 יצירות הורולוגיות פורצות דרך, כולל Master Hybris Mechanica Gyrotourbillon 1 (2004), Reverso Hybris Mechanica Grande Complication à Triptyque (2006) ), ה- Master Ultra Thin Minute Repeater Flying Tourbillon (2014) וה- Master Grande Tradition Gyrotourbillon Westminster Perpétuel (2019). מקור המילה Hybris מ"היבריס "היוונית המתייחס לשאיפה הגואה שהפגינו גיבורי העת העתיקה. זו הבטחה שהעניקה יגר-לקולטר להרחיב ללא הרף את אופקיו של שעון; הבטחה שנשמרת בצייתנות מזה 18 שנה.
פרק רביעי: הפוך את האוניברסיטה
יגר-לקולטר רברסו נולד בשנת 1931, מתוך הצורך להגן על מנגנונים הורולוגיים עדינים בתוך התכתשות בלטית של פרסות וקניונים במהלך משחקי פולו. כיום, 90 שנה לאחר מכן, ריקוד מבוגר בהרבה משתקף ברברסו היבריס מכניקה קוואדריפטיקה, כזה שמנחה את המקצבים הקלנדריים שלנו על פי כללים מדויקים ומובנים כמו הספורט הסוסי המלכותי.
 
הרברסו המקורי נשא פנים בודדות של זמן, עם מארז נייד שניתן היה להפוך בתוך ערשתו, וחשף חזרה אחידה. הדור הבא של הרברסו הציג חייג נוסף על גב הכיסוי שלו, או בעיצוב שונה כדי להתאים להעדפה האסתטית של הלובש (דואטו) או להציג אזור זמן שני (Duoface) כדי להציע פונקציונליות נוספת בעת נסיעה. מכונת היבריס של הרברסו א.טריפטיק (2006) ייצגה קפיצה אבולוציונית בחדשנות הורולוגית, עם תצוגה שלישית הממוקמת על הפנים הפנימיים של ערש הרברסו.
 
השנה, שעון היד הראשון בעולם עם ארבעה פרצופים הוקרן בבכורה בדמות רברסו היבריס מכניקה קליבר 185 (Quadriptyque), הביטוי האולטימטיבי לתפיסת הרברסו. על פניו האחרונים של ה- Quadriptyque, הפנים החיצוני של העריסה, מוצג ייצוג שלבי הירח בחצי הכדור הדרומי. רוב האינדיקציות לשלב הירח הן מנקודת מבט של חצי הכדור הצפוני, וההצגה של ה- Quadriptyque על שלב הירח של חצי הכדור הדרומי על פניו הרביעית היא הגשמת הדואליזם הבסיסי של הרברסו. טבלת שמיים מנוקדת בכוכבים, חקוקה ולבושה בשיפוע של גוונים כחולים, מהווה את הרקע לירח הוורוד-זהב, שכולם נוצרים באטלייה דה מייטרס רארס® של יגר-לקולטר.
 
הסוד של ארבעת פרצופי התצוגה המתפקדים של הרברסו היבריס מכניקה קוואדריפטיקה טמון בפתרון ששימש לראשונה בסיבוך של רברסו היבריס מכאנקה גרנדה - טריפטיק. מדי יום בחצות, סיכה נמשכת מתנועת המקרה העיקרית כדי להפעיל מתקן מכני בעריסה, שמקדם את תצוגת העריסה. המנגנון המניע את תצוגת העריסה מכוון ישירות לעריסה עצמה, ללא לוחיות תנועה נוספות שיגדילו את עובי השעון. המומחיות של ייגר לקולטר בייצור שעונים אולטרה קומפקטי הופכת את ה- Quadriptyque, למרות האינדיקציות והסיבוכים המרובים שלו, לאחד השעונים הסיבוכים ביותר לבישים בזמננו.
 
הצגת אינסוף
ה- Jaeger-LeCoultre Reverso Hybris Mechanica Caliber 185 מגיע בקופסת מצגות יוצאת דופן עם מנגנון מובנה המאפשר ללובש להגדיר במהירות ובאופן אינטואיטיבי את כל התצוגות היומיות והאסטרונומיות של השעון לאחר תקופה של חשיכה.
 
כתר דו-מיקום בצד הקופסה משמש לקביעת מספר הימים שחלפו מאז שעונתו האחרונה. עם הגדרת ה- Quadriptyque במסגרת תמיכת התיקון, ניתן להרחיב את כתר מתקן התיבה למקומו השני ולפצע אותו כדי להביא במהירות את השעון לתאריך הנוכחי לכל האינדיקציות בלוח השנה והאסטרונומיות. אין סיכון לתיקון יתר של השעון או לפגיעה בתנועה, שכן התהליך כולו נשלט על ידי מנגנון מתקן התיבות.
 
השעון האחרון בסדרת Hybris Mechanica לקח שש שנים של מחקר ופיתוח. זה התאפשר רק דרך 188 שנות החדשנות והמומחיות שנצברו בסדנאות לה גרנדה מייסון. עם ריברדו היבריס מכניקה קליבר 185 קוואדריפטיקה, יגר-לקולטר מחזיר את עמדתו לגובה של ייצור השעונים המכניים ומאשר את מסירותו להרחבת גבולות הידע ההורולוגי.

 


מפרט טכני:

גוף השעון בזהב לבן 18 קראט, בקוטר 51.2 מ"מ x 31 מ"מ עובי 15.1 מ"מ.
גבישי ספיר כפולים והוא עמיד עד 30 מטר.
 
מנגנון מתיחה ידנית של - JLC  קליבר 185 עם עתודת אנרגיה של 50 שעות.
הפונקציות הן:
פנים 1: דקה של שעה, טורבולון (המציין את השני), לוח שנה נצחי  תאריך גרנדה, יום, חודש, שנה מעוברת, לילה ויום
פנים 2: קפיצת שעה דיגיטלית, דקה, משחזר דקה (כאשר המערכת מונעת זמן מת)
פנים 3: שלב הירח בחצי הכדור הצפוני, מחזור ירח דרקוני (גובה הירח), מחזור ירח חריג (אפוגי ותקף), חודש, שנה
פנים 4: שלב הירח בחצי הכדור הדרומי
 
חוגת  כסף.
 
מגיע על רצועת עור תנין כחולה עם אבזם זהב לבן 18 קראט.                                   


                         כתבות  באתר על שעוני יגר לה קולטר Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Duoface Fagliano

Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Duoface Fagliano


חברת השעונים יגר לה קולטורה מציגה מהדורה מיוחדת של דגם הרברסו שלה Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Duoface Fagliano סדרה מוגבלת של 190 יחידות. 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Moon Tourbillon

Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Moon Tourbillon


יגר לה קולטורה מציגה עוד יצירת אומנות Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Moon Tourbillon השעון זהב ורוד 18K בקוטר 41.5 מ"מ ועובי 12.1 מ"מ,ספיר קריסטל וגב חשוף. השעון עמיד ל 50 מטר. 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Polaris Mariner Memovox

Jaeger-LeCoultre Polaris Mariner Memovox


יגר לה קוטורה מציגה דגם ממבוקס חדש Jaeger-LeCoultre Polaris Mariner Memovox השעון בנוי פלדה בקוטר 42 מ"מ ועובי 15.6 מ"מ,ספיר קריסטל וגב חשוף. 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox Timer

Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox Timer


חברת שעוני היוקרה יגר לה קולטורה מציגה סדרת ממובוקס חדשה Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox Timer למרות היותו אחד השימושיים (והמקסימים) מכל המורכבויות תחום המעורר המכני נותר נדיר באופן מפתיע 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Master Grande Tradition Grande Complication

Jaeger-LeCoultre Master Grande Tradition Grande Complication


יגר מציגה את מומחיותה בתחום שעוני פעמון, במורכבות המאסטר גרנדה המסורתי עם עיצוב חדש ומרהיב. בעקבות ההקדמה בשנת 2019 של מminute repeaters של בפורמט שתי דקות מאסטר גרנדה מסורת גירוטורבילון ווסטמינסטר 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Master Control Geographic

Jaeger-LeCoultre Master Control Geographic


חברת יגר לה קוטורה מציגה דגם חדש בסדרת הGeographic שלה Jaeger-LeCoultre Master Control Geographic הפרשנות הייחודית של יגר-לקולטר לשעון הנסיעות הייתה מאפיין של אוסף המאסטר קונטרול מאז 1990 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Reverso One

Jaeger-LeCoultre Reverso One


יגר לה קולטורה מציגה גרסה נוספת בסדרת הריברסו שלה בתערוכת W&W 2020 Jaeger-LeCoultre Reverso One לפני כמעט 90 שנה, השיקה יגר-לקולטר שעון יד שנועד להפוך לקלאסיקה של העיצוב של המאה העשרים: הרברסו. 
המשך לקרוא »
Jaeger-LeCoultre Master Control Calendar 2020

Jaeger-LeCoultre Master Control Calendar 2020


יגר לה קולטורה מציגה גרסה חדשה בתערוכת W&W 2020 - Jaeger-LeCoultre Master Control Calendar בשנות הארבעים והשבעים של המאה ה -20 יגר-לקולטר היתה ידועהבזכות מנגנוני שלבי הירח המשולש שלה 
המשך לקרוא »

 
כל טיים - ירמיהו 6 ת"א
המלאי הגדול בישראל
טרייד אין על מגוון דגמים
שעוני ברייטלינג 
BREITLING
משווקים מורשים ברייטלינג
שעונים חדשים ויד שנייה
שיתוף הדף ברשתות החברתיות
FacebookTwitter


עכשיו בפורום שלנו...

 
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

שעוני די1 מילאנו 
רולקס לונג'ין
אומגה  בולגרי קרטייה
שאנל טיסו אטרנה
מייקל קורס טאג הויר
טורי ברץ בל ורוס
לונג'ין  כרונוסוויס
הובלו סרטינה מונבלאן
פטק פיליפ בריגה
בל ורוס מוריס לקרואה
זניט סייקו קסיו סווטש
לאנגה זון 
ברייטלינג 
בלאנפיין אודמר פיגה
שופארד לואי הררד

ריימונד וויל
אטרנה ברברי ואגנר
לומינוקס טודור  פנדי
אייס ורסצ'ה לוקמן
דיור גס מידו פוסיל
ארמני  שאנל אלפינה
ריימונד וויל כורום

גראהם   נאוטיקה
ושרון קונסטנטין גוצ'י
קרל לגרפלד פנדי
פורטיס ג'יקוב אנד קו
יו-בוט גלאס הוטה
קלווין קליין סבן פריידי
אוריינט ריצ'רד מייל הרמס
פורש דיזיין  די גרסיאנו
ארנולנד אנד סאן דיפ בלו
פיאז'ה יגר לה קולטורה 
אטרנה ג'ארד פריגו 
דוקסה 
 ריצ'ארד מייל 
  
 
 
משווקים מורשים 
breitling

hublot
tudor
omega
IWC
ORIS
RADO
tag heuer
montblanc
morris lacroix
hamilton
 
 


  
 
 
 
 
 
 
 

כל טיים
ירמיהו 6 ת"א
אבן גבירול 51 ת"א
משווקים מורשים


03-5461547